Zobrazené hotely

Nájdite si hotel

Privat Kovacova, Žiar

Jednoduchá online rezervácia Privat Kovacova a ďalších hotelov, penziónov, apartmánov, hostelov v obci Žiar bez rezervačných poplatkov.

V našom rezervačnom systéme si môžete veľmi jednoducho zarezervovať izbu, či ubytovanie v Privat Kovacova (Dovolenkové domy), ubytovanie Žiar, ale aj ubytovanie na celom svete.

Venujte pozornosť # Podmienkam platenia zálohy a Storno podmienkam# v Privat Kovacova . Každá z možností rezervácie izieb, či zariadení Privat Kovacova môže mať tieto podmienky rôzne.

Po zadania dátumov príchodu a odchodu so Vám zobrazia iba dostupné (voľné) izby, či ubytovacie jednotky alebo informácie o vypredaniu. Podľa názvu izby, či ubytovania (Možnosti rezervácie) uvidíte o akú ubytovaciu jednotku Privat Kovacova sa jedná.

Ceny sú za celú ubytovaciu jednotku (napr. za izbu, vilu alebo niekoľko izbový apartmán) za celé zvolené obdobie a pre uvedený počet ľudí. Objednajte Privat Kovacova vždy s predstihom a čo najskôr, nech Vás nepredbehne niekto rýchlejší.

8.9

Privat Kovacova (Dovolenkové domy), Žiar

Žiar 70, Žiar, Slovensko (Zobraziť hotel na mape)

Privat Kovacova
Privat Kovacova 1Privat Kovacova 2Privat Kovacova 3Privat Kovacova 4Privat Kovacova 5Privat Kovacova 6Privat Kovacova 7Privat Kovacova 8Privat Kovacova 9Privat Kovacova 10Privat Kovacova 11Privat Kovacova 12Privat Kovacova 13Privat Kovacova 14Privat Kovacova 15Privat Kovacova 16Privat Kovacova 17Privat Kovacova 18Privat Kovacova 19Privat Kovacova 20Privat Kovacova 21Privat Kovacova 22Privat Kovacova 23Privat Kovacova 24Privat Kovacova 25Privat Kovacova 26Privat Kovacova 27Privat Kovacova 28Privat Kovacova 29Privat Kovacova 30Privat Kovacova 31Privat Kovacova 32

Privát Kováčová sa nachádza v obci Žiar, na okraji Západných Tatier a 1 km od lyžiarskeho strediska Dolinky. Privát Kováčová predstavuje kompletne zariadený 2-poschodový dom s 2 kúpeľňami a balkónom. V areáli môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

V dome sa nachádza kompletne vybavená kuchyňa, obývacia izba a 3 spálne. V záhrade môžete využívať gril.

Najbližšia predajňa potravín je vzdialená 100 metrov. Lyžiarske stredisko Jasná sa nachádza 25 km od ubytovacieho zariadenia.

Pre zobrazenie dostupnosti a cien izieb, zadajte dátum príchodu a odchodu

Hotelové zariadenia (Privat Kovacova)

Všeobecné

Parkovisko, Domáce zvieratá povolené, Bezplatné parkovisko, Parkovanie na mieste, Súkromné parkovisko, Wi-Fi k dispozícii vo všetkých priestoroch

Aktivity

Lyžovanie, Pešia turistika, Cyklistika

Služby

Internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Bezplatné Wi-Fi

Jedlo a nápoje

Vybavenie na grilovanie

Recepcia

Úschovňa batožín

Spoločné priestory

Záhrada, Terasa

Rôzne

Nefajčiarske izby, Kúrenie, Všetky priestory sú nefajčiarske, Vyhradený priestor pre fajčiarov

Všeobecné podmienky (Privat Kovacova)

Príchod od 14:00

Odchod do 10:00

Kreditné karty akceptované hotelom

No creditcards accepted, only cash

Pre ďalšie informácie zvoľte dátum svojho príchodu a odchodu

Dôležité informácie (Privat Kovacova)

Na zabezpečenie rezervácie je potrebné uhradiť zálohu bankovým prevodom. Po uskutočnení rezervácie vám personál ubytovacieho zariadenia Privát Kováčová poskytne ďalšie pokyny. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Privat Kovacova o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.